Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem rég hirtelen el kellett...

Nem rég hirtelen el kellett rohannom a mosdóba! Éreztem hogy végig megy egy nagy lendület lent, mi lehet ez? (menszesz alatt)

Figyelt kérdés
a lendület miatt rögtön átvérzett a nadrágom is, pedig betétet használok, és egy nagyobb kb 5centis véresnyúlvány jött ki belőlem, mi lehet ez?tapasztaltatok már ilyet?
2009. márc. 4. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a méhnyálkahártya volt, ami ilyenkor távozik a szervezetből. Előfordul, hogy nagyobb darabokban jön ki. Ez történt veled. Semmi baj, nem kell aggódnod.
2009. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj nagyon megijedtem.köszönöm hogy írtál.
2009. márc. 4. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
nekem is volt ilyen, sőt rendszeresen van is. Ilyenkor lelökődik egy nagyobb adag nyálkahártya és annak a helye is mintha vérezne. Akkor van a baj, ha ez több napon keresztül így megy. Nekem 3 hétig volt, a végén felkelni se tudtam, és nem naponta egyszer, hanem óránként... De nem kellett így se műteni vagy ilyesmi.
2009. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
70%
nem akarlak megijeszteni, de nem lehet, hogy terhes voltal es elveteltel? az szokott nagyobb veres darabkakkal jarni. ha erosen gorcsoltel, akkor ez avaloszinubb. ha esetleg lehettel terhes es nem vagy jol, maenj el egy nogyogyaszati kivizsgalasra is.
2009. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem rendszeresen volt ilyen típusú vérzésem, amikor nem szedtem fogamzásgátlót. Meg van vastagodva a méhnyálkahártyád és az darabokban jön ki.

Hát ezen a terhesség dolgon is elgondolkodnék. Mert ugye csak úgy nem vastagszik meg egyik hónapról a másikra.

2009. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

nekem sosem volt ilyen. sosem voltam terhes - legalábbis nem tudtam róla :)

viszont ha sokáig ülök, fekszem, és épp erősen megvan, nekem is jobban beindul hirtelen, de azért nem így.

2009. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet akár csak egy megalvadt nagyobb vérdarab is. Ha előtte sokáig ültél, nem mozogtál, simán megalszik az ember hüvelyében. Éjszaka rendszeresen.
2009. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen van a mensi elso par napjaban. Naponta tobbszor is. 5-6 centis veres valami. Legjobban a takonyhoz (mar bocsanat, de igy van) hasonlit. Szerintem is csak a nyalkahartya. Es en sem voltam meg soha terhes.
2009. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4hónapja nem voltam senkivel.
2009. márc. 5. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!