Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért változott meg ebben a...

Miért változott meg ebben a hónapban a menzim?

Figyelt kérdés
Ami egyébként 5-6 napig szokott tartani és az 1-2 napon erősen vérzek, kb. 2 óránként kell tampont cserélni, most legutóbb pedig szinte nem is volt vér, ami volt az nem volt igazi, inkább olyan rózsaszínes, és éjszaka pedig egyáltalán semmi. Febr. 8-án szex közben volt egy kisebb baleset a férjemmel, de 19-én és 24-én csináltam tesztet, ami negatív volt, úgy hogy nem hiszem, hogy terhes lennék.
2009. márc. 4. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is megváltozott a havim egyik hónapról a másikra! 5-6 napig tartott ma már csak 2-3 nap és nagyon gyenge. Mikor voltam nőgyógyásznál megkérdeztem és nem jelent gondot hiszen mindig változik a menszesz.

Ha nagyon aggódsz akkor menj el az orvosodhoz és mond el neki a problémádat. Ja és szerintem csinálj még egy tesztet.

2009. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, bejelentkeztem már holnapra, csak már alig várom, hogy odaérjek. Nem lenne baj a baba annak ellenére, hogy már van 2, inkább attól félek, hogy kezd "öregedni" a szervezetem, és majd nem jön össze. (35 éves leszek)
2009. márc. 4. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer elfog jönni az idő mikor a szervezetünk már eléri azt a kort, hogy nem fog meg jönni, de szerintem nálad még nem jött el az idő, hiszen még fiatal vagy. szerintem vagy babás vagy, vagy pedig csak változott, úgy mint nálam és csökkent.

Majd írd meg, hogy mi volt az orvosnál!

2009. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos nem vagyok babás, azt mondta a doki, sőt annyira vágytam rá, hogy én magam idéztem elő, hogy megváltozott a mensim. Nem baj, szeptemberben szeretnék teherbe esni, úgyhogy még van idő. Addig is fogyni akarok pár kilót.
2009. márc. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!