Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi volt? (vizelettartási...

Ez mi volt? (vizelettartási probléma)

Figyelt kérdés

Ilyen még soha nem fordult velem elő...A kérdés komoly, kérlek komolyan válaszoljatok. Szóval ültem a számítógépnél, mint minden rendes ember, éreztem h pisilnem kell, erre felálltam, tettem egy lépést és elkezdett csorogni...De nem akárhogy...Már teljesen elázott a nadrágom, szóval nem csak egy icipici csepp. Ilyen velem még soha nem fordult elő, de ez mért volt? úgy megijedtem, azt se tudtam mit csináljak. Amúgy az nem lehet az ok h "tartogattam" mert amikor éreztem h kell akkor mentem, nem vártam... (jha és lány vagyok)

Kérlek segítsetek, válaszaitokat előre is köszönöm...


2011. ápr. 19. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, de ami még nagyon fontos, hogy soha ne szégyelld magad emiatt, hiszen nem tehetsz róla!
2011. ápr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az intim tornát tudom ajánlani, azzal akár orvosi kezelés (ha szükség van rá) mellett is javíthatsz az állapoton.

Könyvből tanultam meg, és abban írja, hogy igen, már a 18 éves lányoknál is kimutatható, hogy gyengék a záróizmok. Egy szülés meg még rátesz egy nagy lapáttal erre.

2011. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felfáztál? Olyankor velem is előfordult már, hogy nem bírtam tartani.
2011. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! igazából most gyógyultam ki felfázásból, lehet azért volt? Amúgy azóta nem fordult elő szerencsére ilyen..:)
2011. ápr. 21. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!