Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi volt? (vizelettartási...

Ez mi volt? (vizelettartási probléma)

Figyelt kérdés

Ilyen még soha nem fordult velem elő...A kérdés komoly, kérlek komolyan válaszoljatok. Szóval ültem a számítógépnél, mint minden rendes ember, éreztem h pisilnem kell, erre felálltam, tettem egy lépést és elkezdett csorogni...De nem akárhogy...Már teljesen elázott a nadrágom, szóval nem csak egy icipici csepp. Ilyen velem még soha nem fordult elő, de ez mért volt? úgy megijedtem, azt se tudtam mit csináljak. Amúgy az nem lehet az ok h "tartogattam" mert amikor éreztem h kell akkor mentem, nem vártam... (jha és lány vagyok)

Kérlek segítsetek, válaszaitokat előre is köszönöm...


2011. ápr. 19. 20:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
Lehet hogy megnyúltak a méhnyakszalagjaid.Ezt műtik. Nőgyógyász!
2011. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és ez lehet 16 évesen is? amúgy ez az első ilyenem, de nagyon megijedtem...
2011. ápr. 19. 20:30
 3/14 anonim válasza:
Hát ez elvileg nem fordulhat elő ilyen fiatalon de ha mégegyszer ilyen történik akkor menj nőgyógyászhoz mert akkor valószínű ilyen problémád van ha már egy pici folyik tüsszentésnél vagy nagy nevetésnél.
2011. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Áhhh...de ez mitől lehet? annyira megvagyok ijedve..és nem is tudtam visszatartani se..:(
2011. ápr. 19. 20:38
 5/14 anonim válasza:
Ez általában a gyereket szült nőknél fordul elő.
2011. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én még csak szexuális kapcsolatot se létesítettem senkivel..O_O :(
2011. ápr. 19. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Derék részen lévő idegsrüléstől is lehet. Nem fáj a derekad? Én egyszer egy nagyot estem és rá pár napra rá- ment a gyulladás egy idegre a gerincemben. Felhívtam az ügyeletet és azonnal idegsebészhez küldtek.
2011. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Igen ezt is mondtam volna én is.
2011. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem fáj..:O
2011. ápr. 19. 21:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egyszerűen felfáztál?

Ha a gép előtt kuporogsz összenyomod a hólyagod Lehet, hogy pisilned kellett de ezért nem érezted. Amikor aztán felálltál szabad lett az út és mivel meglepődtél vissza sem bírtad tartani. Ez csak egy ötlet:)

próbálj úgy gyakorolni, hogy kezdj el pisilni, aztán feszítsd meg az intim izmod, míg eláll aztán megint lazítsd el és ezt ismételd többször.

2011. ápr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!