Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is bővebb a vérzés a...

Másnak is bővebb a vérzés a menzi idején, éjszakánként?

Figyelt kérdés
A reklámokban mindig azt hirdetik, hogy az éjszakai tisztasági betétek nagyobbak, mert éjszaka bővebb a vérzés a menstruáció idején. Érdekes, én, mióta visszaemlékszem arra, hogy menstruálok, éjszaka mindig alig véreztem, volt, hogy egy csepp sem volt rajta reggelre. Neked bővebb éjszaka? Vagy hozzám hasonlóak vagytok?
2009. márc. 4. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem éjszaka szinte semmi nincs..
2009. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az éjszakai betétnek az lenne a logikája, hogy hosszabb idő telik el a betétcseréig illetve a gyártónak is el kell adni a termékét. Napközben a gravitáció is hat a dologra, éjszaka meg általában vízszintesen vagyunk.
2009. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem 1x volt olyan,hogy cserélni kellett északa.Nem mozgunk,így kevesebb vér távozik.De így próbálják eladni a gyártók.:)Én még sosem vettem olyat,mert nincs szükség rá,tökéletesen megfelel az amit nappal hordok!:)
2009. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt vérzésem éjjel,vagyis amig fel nem keltem,de 6 hónpos volt a babám amikor megjött,és éjjel ülve szoptatás közben még az extra betét is kevés!
2009. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En ejszakara nem hasznalok tampont,csak hatalmas betetet,mert viszintes helyzetben szinte semmi nem folyik,de reggel amikor felallok,patakokban omlik a felgyulemlett mindenseg.Utalom!!!!!!!Mar nagyon varom mikor szunik meg veglegesen,szornyu!!!
2009. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Olyan már nekem is volt, hogy reggel, mikor felkeltem, szinte ömlött ki belőlem. Szóval a gyártók humbukkja ez az éjszakai betét-dolog?
2009. márc. 4. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, am. velem is mindig ez van! Utálom!
2009. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van éjszaka is!Gondolom,mikor furdulok,mozgok,akkor jön ki,de nekem is reggel,miután felültem/felkeltem van a legtöbb.
2009. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg vér szokott kijönni este is, és nappal is. 2. éjszaka a legrosszabb. Folyton kelhetek fel cserélgetni...
2009. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kell a hosszú mert mikor felkelek egyszerűen mintha öntenek .
2010. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!