Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha úszás közben...

Mit csináljak ha úszás közben jön meg?

Figyelt kérdés
Kötelező úszásunk van és nem tudom mit csináljak mert jó néhány hónapja nekem is van folyásom, de nem vagyok igazán pattanáso, és félek hogy pont ott jön meg. Tegyek fel magamnak pl. Ob procomffort light slow vagy minit?
2008. febr. 11. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen,ez jó megoldás és még az esetleges fertőzéseket is megelőzheted vele.
2008. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tampont csak akkor szabad, ha megvan, mert különben kiszárítja a nyálkahártyát, és gombásodhatsz, meg mindeféle betegségeket szedhetsz össze.
2008. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az úszsá óra sem lehet több 45 percnél. Ha az előtt hogy bemennél a medencébe elmész WC-re, akkor nyugodt lehetsz. Hiszen azért nem jön ez olyan gyorsan, meg egyből nincs olyan rengeteg. Ha akkor még "fehér" vagy, nyugodt lehetsz, kibírod 45 percig. Na meg bízz abban, nem vagy annyira peches fajta hogy épp akkor jöjjön.
2008. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megjön, nem kezd el egyből ömleni a vér! Max. lesz egy piros pötty a fürdőruhád belsejében!
2008. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!