Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úszás közben neked is begörcsö...

Úszás közben neked is begörcsölt már a talpad?

Figyelt kérdés

Mert a héten elkezdtem újra úszni, de pár hossz után rám jött és ma is voltam máshol ahol kezdtem érezni az előjeleit úgyhogy abbahagytam. Olyan rossz, nincs erre valami hatásos kezelés hogy egyáltalán ne jöjjön elő? nektek mi vált be?

köszi a válaszokat!


17/F


2010. júl. 2. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem múltkor öbölátúszás közben görcsölt be, eleinte a talpam, majd az egész vádlim.. hát nem volt kellemes fél lábbal a felszínen tartani magam amíg elmúlt :)

Amúgy én csak ezt a módszer tudom a vízben, megpróbálni ellazítani, és várni hogy elmúljon. pár mp és vége

2010. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen sajnos pont ez volt velem a héten, tudom is hogy visszafele kell feszíteni, de azt szeretném ha nem is jönne elő :S mások olyan lazán úsznak, én is nyugodtan csináltam a mellúszást és tessék :(
2010. júl. 2. 23:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondos bemelegítés, fokozatos terhelés, ésszel edzés. És igyál magnéziumot.
2010. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt tablettában szedem, gondolom nincs nagy különbség..
2010. júl. 2. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:
mindig begörcsöl a talpam meg a hátsó combizmom
2010. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szedj káliumot, kálciumot, magnéziumot. Úszás előtt kend be a lábaid izomlazítóval. Van egy Kovitox nevű krém, amit futás előtt szoktam használni, mert én is ilyen görcsölős vagyok. Egyébként van ismerősöm, aki kinőtte a görcsöket, de van, aki még mindig szenved tőle. Szóval, van remény. Azért emiatt ne hagyd abba az úszást, de vigyázz magadra a vízben :)
2010. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kettővel előbbinek: régebben nekem is begörcsölt a hátsó combom és megnéztem minek a jele az, és megtudtam h a magnézium hiányé. vettem magne b6ot, szedtem amíg volt és azóta nem görcsöl be. :)


am vízben, meg ha jársz rendszeresen úszni akkor el fog múlni... jövőhéten tuti h nekem is befog görcsölni a balcsin elsőre =D

2010. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat, kedvesek vagytok =)

azt a kenőcsöt kipróbálom, jól hangzik

2010. júl. 3. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, a sarkamnál, de nem múlt el, kaptam valami gyógyszert, attól nem lett jó, krémet, attól se az igazi, de javult, aztán injekciót. Attól rendbejött, de hárman fogták le a lábam. De nekem valahogy úgy görcsölt be, hogy nem tudott kilazulni rendesen.
2012. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!