Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ebből bármilyen problémám?

Lehet ebből bármilyen problémám?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek fogamzásgátlót, ugye most kellene megvennem a következő 3hónapra valót. De most nincs rá pénzem. Okozhat az bármilyen gondot ha most kihagyok vele egy hónapot és a következőben úgy kezdem el szedni mintha a legelső adag lenne? Lehet h felesleges a kérdés, de valahogy mégis aggódom , hogy felkavarja a szervezetemet. A válaszokat előre is köszönöm:)
2011. ápr. 14. 13:38
 1/3 Tinker Bell ***** válasza:

Lehet egy levéllel is venni!


Gyógyszertártól függ, hogy mennyibe fog kerülni így, mert nekem mindig úgy adták ki, hogy vittem a receptet és bontottak egy hármas dobozt, abból vette ki a levéllel és a normál ár egyharmadába került. Volt hogy másik gyógyszertárba kellett mennem és ott pedig úgy adták, külön dobozban, ezért plusz 600 forintot számoltak fel dobozdíjként.


Na mindegy, csak mondtam, hogy ne lepődj meg ha egy levéllel veszel, kalkulálj rá még pár száz forintot!

2011. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg megkavarja a szervezetedet, nem is kicsit. Ha anyagi gondod van, kérhetsz eleve egy havi receptet is (bizonyos tabikból, amik nem eleve 3havi adagban vannak csomagolva), illetve a patikában is kérheted, hogy a 3 havi recepted ellenére csak egyhavit adjanak. De mindenképpen oldd meg, hogy folytatod időben a szedését.
2011. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újra lehet kezdeni egy hónapos kihagyás után a szedést, de csak akkor, ha a menstruáció időben jelentkezik.
2011. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!