Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozik a bőröd illata?

Zitaszabo kérdése:

Megváltozik a bőröd illata?

Figyelt kérdés
Ugyebár mindenki bőrének van egy sajátos természetes illata (midnenféle parfüm, meg tusfürdő nélkül).Amikor meg jön a havim , akkor nekem ez eléggé megváltozik és negatív irányba.Komolyan mondom,ilyenkor egyszerűen büdösnek érzem a saját bőrömet.Messziről nem lehet érezni, de a párom meg szokta jegyezni nekem , hogy húúúúú azta :( és szerinte fél méteres körzetbe lehet érezni.Ez természetes?Ti hogy vagytok vele?
2011. ápr. 13. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmé is megváltozik, de neki egyáltalán nem büdös: csupán változik. Általában egy-két nappal hamarabb tudom mint ő, hogy meg fog jönni :)
2011. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megváltozik akkor és jobban is lehet érezni mert fogékonyabb vagy az illatokra de ha a barátod is érzi akkor szerintem méregtelenítened kéne mert sokminden befolyásolja a testszagunkat!

Főleg amit megeszel:koffein,hús zsíros kaják...

Éhnyomorra friss citrom leve nagyon erős méregtelenítő ill.egyél sok zölsdéget,gyümölcsöt szerintem:)

2011. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ööö, a méregtelenítésre a máj és a vese van. Ha az nem üzemel jól, akkor ihat annyi citromot, amennyi belefér.


De hogy függ össze ez össze a testszaggal? :) Pláne, a hormonok okozta testszaggal?

2011. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves elozo: keress ra a citromle majra gyakorolt jotekony hatasara es tucat iromanyt fogsz talalni rola. Igenis szamit ha valaki issza vagy sem.


Kedves kerdezo: Nekem nem valtozik a borszagom, mondjuk en rendszeresen csinalok negyed/felevente tisztito kurakat.

A citromle segit a majnak es ha nagyon sok mereganyag van benned, akkor lehet h segitene egy kura, mert a mergek okozhatnak kellemetlen testszagot, foleg amikor a hormonok valtoznak menzi elott/utan/alatt.

2011. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor citromlé.
2011. ápr. 13. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm!:)Éljen a ciromlé!:)
2011. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De finnyás párod van.
2011. ápr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy apárom kissé finnyás, de ehhez most nincs köze.Engem is zavar az állapot.
2011. ápr. 14. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:

A testszag a méreganyagoktól van!

Méregteleníts!

Sportolj,izzadj!Szedj klorofill tablettát!

Citromlé,Búzafű,Spirulina alga,Aloe Vera,Ananász,Zöld tea..

:)

2011. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!