Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmaradozik mostanában a...

Elmaradozik mostanában a mensim, illetve, már régebben is volt hogy elmaradt, de most kicsit ijesztőbb a dolog. Lehetséges az, hogy terhes vagyok? Vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem rég elvesztettem a szüzességem...és megint elmaradt.:S Szóval lehet, hogy terhes vagyok? Vagy ez csak a természet rossz tréfája?:S
2009. márc. 2. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát védekeztetek? Ha nem akkor lehetséges, hogy az vagy.

Hány éves vagy? Ha fiatal vagy (16-)akkor még nem állt be rendesen a menstruációs cikulusod.

Mikor történt az első aktus? Milyen más fura tüneteid vannak? (alhasi fájdalom, fejfájás stb)


Ha ezekre választ adsz könnyebben tudunk segíteni.



22/f

2009. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha védekeztetek rendesen akkor elméletileg nem lehetsz terhes. Hozzáteszem: a megszakítás nem védekezés!

Ha úgy gondolod, baj lehet, vegyél tesztet és ellenőrizd.


[link]

2009. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk. 17 éves vagyok. Tüneteim? Hát leginkább fejfájás és néha szédülök....hányingerem van:S...
2009. márc. 2. 13:50
 4/4 anonim válasza:
vegyél terhességi tesztet,az a legbiztosabb! ha negatív ,valoszinű nem állt be,s a szokásos rossz közérzet jelentkezik mestruáció előtt,idején. Ha pozitiv,azonnal fordulj orvoshoz
2009. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!