Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aromax márkáju homoktövisolaj...

Aromax márkáju homoktövisolaj jó méhszájseb gyógyitásra? Hogyan használjam?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy hatásos,érdemes orvosi beavatkozás előtt kipróbálni ezért vettem egy üveggel.Az van ráirva hogy homoktövis terméséből szezámmagolajjal készült kiváló minőségü olajos kivonat.Ez az,ami nekem kell?
2009. márc. 1. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem. Az igaz, hogy a homoktövis gyulladáscsökkentő és hámosító hatású, de méhszájseb esetében nem a szó klasszikus értelmében vett sebről van szó. A méhszájseb egy sejt elváltozás, ha gond van én nem nagyon mernék kísérletezni magamon.
2009. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem magamon kisérletezem ki,többen ajánlották egy fórumon,olyanok akik kipróbálták és hatásos volt
2009. márc. 1. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy web-orvos (www.orvostudakozo.hu) azt irta,hogy ne kisérletezzek,mert több bajt csinálhatok,mint hasznot,pedig addigra már én is vettem,de igy ki se bontottam...:(
2009. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!