Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem valahogy begyulladh...

Azt hiszem valahogy begyulladhatott az achilles ínem az egyik lábamon. Valami praktika a gyógyításra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Almaecetes vizes borogatás.
2011. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2011. ápr. 16. 09:07
 3/5 anonim válasza:
Nekem sűrűn előfordul és napokig fáj, semmit nem lehet ellene tenni, egyszerűen csak elmúlik néhány nap múlva. Rossz mozdulat, vitaminhiány stb. okozhatja. Vagyis, ha megteheted, akkor ne lépj rá és gyorsabban rendbejön. Kenegetheted izomlazítókkal. Én is próbáltam már, de ugyan annyi idő után jött rendbe, mint nélküle. A pihentetés a legjobb gyógyszere.
2011. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kisebb ín sérülések általában maguktól gyógyulnak, de a rossz vérellátású inak, mint például az

Achilles ín, csak lassan jön rendbe.

Masszírozhatod is, a sérülés helyétől, mintegy 15 cm-re, de a fájó részt ne háborgasd.Homeopathiás gyógyszerek közül az Arnika30 a jó.

Előző voltam.

2011. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom neked is!

Vettem almaecetet es ibuprofent.Borogatom,kenegetem,pihentetem.Meg akkor megmaszirozgatom neha.

2011. ápr. 16. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!