Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért maradt ki? Vagy miért...

Miért maradt ki? Vagy miért késik? Kell félnem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.9 éves korom óta általában pontosan megjött..Az utóbbi időbe viszont késik folyamatosan több napot is.És peteéréskor is barnás folyásom van 2-3 napig.Utóljára február 21-én jött meg.Aztán március 15-én barnáztam...Azóta semmilyen folyásom sincs.És nem is jött meg normálisan március hónapban..Március 3-án,12-én és tegnap (április 8-án) voltam együtt a barátommal.Mind 3 alkalommal gumival védekeztünk, és egyik se volt lyukas.Leellenőriztük.

Március 28-án eléggé felvoltam fázva, antibiotikumot kellett szednem.

Úgyérzem mindent leírtam.A kérdésem nemis az lenne, hogy lehetek e terhes (mert remélem nagyon kevés az esélye) de ha nem attól.Akkor mitől maradhatott ki/késhet ennyit?Nem vagyk rosszul reggel,nincs hányingerem,melleim se fájnak.Néha szúr a petefészkemnél, de nem erőssen.

Orvostól nagyon félek, mert még nem voltam...

Ti mit tanácsoltok?:\


16/L


2011. ápr. 9. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum tolhat rajta, ráadásul, amint írtad még szúr a petefészked, akkor még gyulladás is lehet ott.Nem ártana egy nőgyógyász, aki megvizsgálna. Nem kell tőle félni, de legalább rendesen ki lennél kezelve.
2011. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minél előbb csinálj egy terhességi tesztet (gyógyszertárban, DM-ben kapható többféle). Fontos, hogy reggeli első vizeletből kell végezni és a használati útmutatót pontosan betartva (először olvasd el kétszer is inkább, mert különben nem ér semmit, ha nem jól csinálod).

Ha negatív, akkor vszínűleg nem vagy terhes, de akkor is rá kéne szánnod magad, hogy orvoshoz menj, mert a leírtak alapján nincs minden rendben, de ezt csak orvosi vizsgálat, személyes megbeszélés derítheti ki.

2011. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonprobléma, nálam is így kezdődött, aztán teljesen le is állt a ciklusom. Most gyógyszert szedek, ami a megfelelő határok között tartja a problémás hormonom, azóta minden ok.
2011. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!