Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miután szeretkeztem a barátomm...

Miután szeretkeztem a barátommal mindig viszket a puncim. Ez azért lehetséges, mert a barátomnak van valami betegsége?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy elkaptál tőle valamit.Bár azt nem írtad, hogy gumival vagy nélküle.Mert lrhrt a gumira vagy allergiás.

Ha viszont gumi nélkül, akkor valószínű valami gomba.

Menj dokihoz.A barátodat is kezelni kell!!

2009. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretkezés előtt egy közös fürdést illetve WC-t (nem közösen:D) iktassatok e. A barátod mossa meg a péniszét alaposan, a bőrt is felhúzva, alatta is.

Ha nem javul a dolog, akkor irány a doki.

2009. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is viszket, ujjazás után, pedig mindig tiszta az ujjam, meg a puncim is...
2009. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a spermáját nem bírod, hallottam már ilyenről, azért írom, persze ez akkor igaz, ha a barátod beléd élvezett. Ha védekeztetek akkor, ahogy már említették az óvszert nem bírod.
2009. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy összeszedtél vmi nyavalyát, vagy gumi/spermicid/síkosító allergia.
2009. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!