Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy éve elkezdtek úgymond...

Egy éve elkezdtek úgymond fejlődni a melleim. Azóta is borzasztóan fájnak, érintésre is, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez vele jár, de én azt olvastam, hogy ez nem szabadna egy évig tartson. Nagyon kellemetlen,nem tudok kényelmesen aludni, azon kívül meg tényleg fáj, de nagyon. Mit tegyek? Ez probléma vagy normális dolog? Mi lehet az oka ennek az egésznek?
2008. febr. 9. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is fáj még mindíg és nekem is 1 éve kezdett fejlődni ez természetes és megkérdezhetem hogfy vékony vagy-e??? mert nekem azt mondták a vékony lányoknak jobban fáj a mellük mikor nő!!
2008. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia kedves válaszadó, a kérdező vagyok, és igen, vékony vagyok. Köszi a segítségedet!
2008. febr. 9. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg természetes - de egy orvos ezt jobban tudja. Lehet, hogy valami más gond van ott.
2008. ápr. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!