Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom, hogy jól helyezt...

Honnan tudom, hogy jól helyeztem fel a Canesten tablettát? Normális, ha darabokban esik ki belőlem?

Figyelt kérdés
Candidara elkezdtem a kezelést hüvelytablettával illetve kapszulával (1 db)! Honnan tudom, hogy jól helyeztem fel a tablettát? Az normális, hogy a tabletta darabokban "esik" ki belőlem már másnap reggeltől? Mielőtt az új tablettát felhelyezném, mindig el kell távolítanom a "maradékot". Ez normális?
2009. febr. 27. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kell felhelyezni mint a tampont,és annyira kell feldugnod amennyire csak sikerül.Én kúpot használtam(másfélét)Nekem is ugyanúgy jöttek ki darabok.Szerintem nem kell kitisztítanod a maradékot ha a következőt felteszed....Amúgy jó? használ?MErt amit én használtam az nem volt jó nekem.
2009. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy tampont még nem használtam, ezért volt nekem kicsit "ciki" a dolog. De mivel a folyás már teljes mértékben elmúlt (már szinte az első napon) és a viszketés is nagyon kicsit jelentkezett, azt gondolom, hatni fog teljesen. Még hátra van 3 tabletta.
2009. febr. 27. 14:56
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is használtam már ilyen tablettát és két dolgot tapasztaltam: az egyik nekem is darabokban esett ki és használt is, a másik volt hogy nem is esett ki egy darba se! Ebből arra lehet következtetni, hogy nem raktad fel eléggé! Szóval próbáld meg fentebb nyomni és akkor nem fog kijönni!
2009. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Este azt hiszem, jobban sikerült feltennem, szóval majd ma kiderül, mi a helyzet! De hála égnek a tünetek nagyon is megszüntek!
2009. febr. 28. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!