Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális egy embernél ha 12...

Bogee123 kérdése:

Normális egy embernél ha 12 évesen kielégíti magát? A barátnőm csinálja és még nem jött meg neki. Emiatt nem menstruált még?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 19:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ja okééh :D és mindenkinek köszi a kommentelést :)
2011. ápr. 2. 19:56
 12/17 anonim ***** válasza:
én is ennél sokkal sokkal előbb kezdtem.. le sem merem írni mikor.. viszont már majdnem 14 éves voltam mikor először megjött, no para:) én későn érő típus vagyok- és lány, ha nem lenne vili:D
2011. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan maszturbáljon a barátnőd, mert ennek semmi köze a menstruációhoz. A maszturbálás egyébként is nagyon hasznos, mert így ismeri meg a testét.
2011. ápr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jójó, egmondom neki, hogy nincsen semmi baj. :)
2011. ápr. 3. 15:29
 15/17 anonim ***** válasza:
A barátnőd nyugodtam önkielégíthet,de csak akkor csinálja ha szükségét érzi,és ne azért a butaságért mert azt hiszi ettől megjön,emiatt nem szabad csinál,az nem jó,ha úgy érzi játszania kell magával csinálja,de ne tévhitek miatt..De az sem igaz,hogy magabiztosságot adna,valaki csinálja,valaki meg nem ilyen egyszerű.Meg még annyira fiatal,hogy nincs semmi baj,hogy nem jött meg neki.
2011. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
oksaa ő azért csinálja mert neki ez jó érzés xD nemtom énse h neki mikorfog megjönni :)
2011. ápr. 3. 19:43
 17/17 anonim ***** válasza:

Nincs köze a mensihez. :)

És nyugodtan csinálja, csak igazi szexet ne! x)

2011. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!