Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik a nőgyógyászati...

Hogyan zajlik a nőgyógyászati vizsgálat ha elsőnek megyek és gyógyszert akarok feliratni?

Figyelt kérdés
Tehát valamit felnyomnak? és mit? mekkora?:S:D tehát azt hiszem valami citológia de hogyan zajlik? részletesen:D köszi..
2011. ápr. 1. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Először megkérdi mit akarsz, felültet az asztalra, lábadat kitámasztod ahova kell (neten utána tudsz nézni hogy is néz ki). Felnyom egy kacsát, ami enyhén kitágít, hogy bele tudjon nézni, aztán fülpiszkálófélével mintát vesz, ami enyhén kellemetlen, mert a mintát a hüvelyed faláról veszi. Nem fáj. Mindenképp engedd el magad, hogy neki is és neked is könnyebb legyen. Majd felnyúl, és megnyomkodja a hasad (nem érez e valami eltérést). Nekem ez szokott egy kicsit fájni, mert az egyik petefészkemben mindig van valami gyulladás (de ezt most nem írom). Bár doki függő, volt olyan nődoki, aki annyira megnyomkodott, hogy utána görcsölt a petefészkem. Ott is hagytam. Melledet is megnézi, de az meg már az előbbiekhez képest nem nagy szám, itt ott megnyomja, végigtaperál.

Aztán 2-3 hét múlva megtudod az eredményt.

Azt hiszem ennyi.

2011. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem is így zajlott, ahogy az első leírta.

2011. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!