Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggódni a vérzés miatt?

Van okom aggódni a vérzés miatt?

Figyelt kérdés
Párommal szerdán lefeküdtem, kicsit vadabb volt és mikor hátulról csináltuk éreztem h fáj ("bökdösi" a méhnyakam). A mai napom meg elkezdtem vérezni, de a színe ilyen barnás, nem pirosas, mint amikor megjön. Tablettát szedek 1,5 éve. Menjek dokihoz vagy ettől lehet a vérzés?
2011. ápr. 1. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ideje, hogy pár hónapig szüneteltesd a tablettát.

Biztosat csak a nőgyógyászod mondhat.

Mindenesetre ne szexelj úgy, hogy fájjon, senkinek ne engedd, hogy fájdalmat és akár sérülést is okozzon neked!

2011. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De abbahagytuk ahogy elkezdett fájni, nem hagyom hogy erőszakosak legyenek velem, a párom nagyon figyelmes:)
2011. ápr. 1. 12:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy szerdán nagyon stresszes voltam és úgy görcsölt a hasam, hogy nem bírtam felülni és volt már petefészek gyulladásom is kb. 2,5 éve. A tablettával 1,5 évig semmi bajom nem volt. És ez a vérzés ami most van nem sok, tisztasági betétet használok és bőven elég.
2011. ápr. 3. 10:00
 4/4 Diabla válasza:

Szia!

Szerintem 1 orvosi vizsgálat megnyugtatna teljesen én úgy gondolom , hogy ha valami rendellenes dolog történik velünk nőkkel , jobb ha megelőzzük a baj és nem utolsó sorban az csak 1 vizsgálat és ha nincs probléma , akkor nyugodtabb leszel a bizonytalanságnál rosszabb nincs

2011. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!