Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után 1 nappal állandó...

Szex után 1 nappal állandó vizelési inger?

Figyelt kérdés
Most nekem van valami fertőzésem, vagy én kaptam el tőle valamit?
2011. márc. 31. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szex előtt és után szoktál menni pisilni?

Ez egy baci, a neve: E-coli. Ez szokott ilyen tüneteket okozni....gyakori vizelési inger, olyan mintha fel lennél fázva....fontos a megfelelő higiénia és a pisi szex előtt és után.

Ezzel meg menj el dokihoz, ne halogasd mert csak rosszabb lesz....kapsz majd rá gyógyszert. Én annak idején Monural port kaptam és használt. Jobbulást!

2011. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fertőzést kaptál a szex közben. Mindenképpen menj orvoshoz. És ahogyan az első is írta, fontos a higiénia plusz minden szex után pisilni kell!

Jobbulást!

2011. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De ez már múltkor is előfordult, másik partnerrel. Biztos, hogy nem velem van a baj???

2011. márc. 31. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

túl durva volt a szex, vagy rossz pozíció


de egy tuti, nőgyógyászati kivizsgálás nem fog ártani, sőt..pláne, ha gyakran váltogatod a partnereid

2011. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt honeymoon syndrome-nak szokták nevezni, és sokmindent nem lehet ellene tenni. Nyugi, nincs veled semmi probléma. Nálam is ugyanígy van, sajnos sokat nem lehet ellene tenni. Elvileg ingerlődik a húgyvezeték és amiatt vannak ilyen felfázásszerű tüneteid.

Voltam felfázva is, kikezelték, de ez akkor is megmarad, mert nem a bacik miatt van (persze egy vizsgálat nem árthat).

De azt én is megfigyeltem, hogy durvább menet után szokott előfordulni, és hamar elmúlik, ha sokat iszol. De ha valami mást mondana a te orvosod én is várom a tippeket, mert nem túl jó ezzel együtt élni. :(

2011. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!