Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy 30-40 év közötti nő...

Ha egy 30-40 év közötti nő egyáltalán nem él házaséletet, kihatással lehet ez az egészségére negatív irányban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 06:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hú ha. Akkor itt komoly baj van. Ha egy férfi nem akarja a szexet, akkor az gyanús. Én nem ismerek ilyen férfit, csak olyat, aki megoldja máshol. De ne áldozd fel a boldogságod, állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy márpedig itt szex lesz. Ha vele akkor vele, ha nem akarja akkor mással. De nekem tényleg nagyon gyanús az, hogy nem akarja. Az ilyen esetek 99%-ában van egy harmadik a háttérben.

Nagyon sajnállak, mert tudom milyen az, mikor az ember párja elutasítja. Én sem kaptam meg, elég sokáig bírtam így, de csak válás lett a vége, mert szépen lassan kiderült, hogy ha megvettem neki amit akart, akkor volt szex, ha meg nem kapta meg, akkor nem. Én pedig nem pénzen akartam szeretetet venni. Most pedig már nagyon bánom, hogy nem léptem korábban.

Ha akarná, de nem megy, az más, de ha nem is akarja, akkor ne áldozd fel a boldogságod. Ebben a korban még bőven van lehetőséged, de később már csak egyre nehezebb lesz a helyzeted.

2011. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha én hallanám ezt a sztorit, én is egyből arra gondolnék, hogy van valakije. De semmi jel nem mutat erre, szinte biztos, hogy nem erről van szó.
2011. ápr. 1. 19:02
 13/20 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről?
2011. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Persze, de nem szívesen beszél róla. Arra fogja, hogy feszült, ideges. Még reménykedem, hogy rendbe jönnek a dolgok.
2011. ápr. 3. 22:05
 15/20 anonim válasza:
Lehet, hogy egyeseknek hihetetlen, de tényleg van olyan férfi, akinek kisebb a szexuális étvágya. Ez elsősorban a hormonoktól függ, de a körülményektől is (feszült, esetleg félti a párját, ha előzőleg nőgyógyászati problémái voltak, fél, hogy árthat vele, ez nálunk is előfordult, úgyhogy ne csüggedj!) Ha erőltetni próbálod, valószínűleg csak rosszabb lesz. Próbáld rávenni az őszinteségre, és inkább biztosítsd arról, hogy ha nem is működik a dolog, legalább a közelségét akarod érezni. Vannak párok, akik ritkábban, de jót...
2011. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tudod, amit a férjek nem szeretnek: ha az asszony elhízik, ha túl sokat jár a szája, ha otthon elhanyagolja magát, ha nem tartja rendben a lakást. Ha kelletlen. Ha mosdatlan, ha büdös. Persze a pasinak is lehetnek hibái. De most nem ez a kérdés.
2011. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

"Nem lettem ugyan "besavanyodott tyúk", de elhíztam, nem is vágyom már rá úgymond... Nem érzem magam igazi nőnek, már a ciklusom sincs rendben. És arra gondoltam, hogy e miatt van..."


Szal elhíztál, valszeg könyörögni kellett egy kis dugásért, elhagytad a formádat, elhanyagoltad magadat. És azt, hogy nem vagy besavanyodott tyúk, azt nem te tudod megítélni. " A menstruációm sincs rendben" Ennek nem lehet a férjed az oka. Csak te magad.

2011. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

ma 13:28

Ez nagyon durva volt... köszi.

2011. ápr. 18. 13:49
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büdös, nem hanyagolom el a lakást. Miből feltételezted.

Elhíztam, mert hormongyógyszereket kellett szednem, hogy babánk lehessen. És nem kellett soha könyörögni egy kis dugásért...

Amig vékony voltam, nem volt semmi probléma köztünk. Most meg nem tudok lefogyni, mert nincs meg a motiváció.

Van egy mondás: "Egy nő addig szép, amig szeretik".

Nagyon sértő dolgokat írtál utolsó hozzászóló, nem tudom, miért.

2011. ápr. 18. 13:52
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha szereti a férjed, ha masszírozod, cirógatod (mindenhol), abból még akármi kisülhet. Ha Ő is szeret téged, csak test/lelki problémája van, a masszázs nagyon jó "rávezető", de légy türelmes, és ne panaszkodj neki és ne vádold, csak sokat legyél vele otthon a TV előtt, az ágyon, meg bárhol. A szex hiánya igenis rossz hatással van a lelkedre és ezen keresztül a testedre is. Ha a kapcsolatotok egyébként jó, ne rúgd fel, ne öntsd ki a fürdővízzel a gyereket, hanem okosan , lépésről lépésre hoz őt és magadat is vissza az életbe. A szex csak egy szál a sok közül, ami összeköt benneteket, nem az a jó megoldás, ha emiatt az egy miatt elvágod a többit is. Fel a fejjel, menni fog, csak légy okos!
2016. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!