Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy 30-40 év közötti nő...

Ha egy 30-40 év közötti nő egyáltalán nem él házaséletet, kihatással lehet ez az egészségére negatív irányban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 06:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Már bocsi,hogy visszakérdezek,de egy ilyennek ,egyáltalán,lehet valami pozitív hatása ?
2011. márc. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Frusztráció. Mert ugye ez egy levezetési mód is, és boldogsághormont is termel :)
2011. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ja, hogy házasélet. Akkor ott a férjjel is gondok lesznek.
2011. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

Semmilyen kihatással nincs rá! Csak ma divat azt állítani,hogy a szexre mindenképpen szükség van! Régebben nagyon sok nő nem ment férjhez,és nem is tartott szeretőt!

A háborús özvegyek legtöbbje haláláig férfi nélkül élt! Vagy azok a nők is kibírták szex nélkül,akiknek a férje hosszú évekig politikai fogolyként börtönben ült. Ők is normális életet éltek,sem testileg,sem pszichikailag nem lettek betegek! Ők sem különböztek semmiben a mai nőktől,csak tudtak uralkodni magukon.

2011. márc. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha nincs tüneted, ami ezt alátámszthatja, akkor egyértelmü, hogy semmi kihatás nincs. De mivelhogy ez eszedbe jutott, kedves kérdezö, valószinü h te is "hiányolod". Biztosan ebböl az okból nem leszel beteg, de igen is frusztrált lehetsz attól. Az meg nyugtalansággal, elégedetlenséggel olykor rosszkedvel járhat. Szexológusok mondják, hogy heti 2X alkalom, testi, lelki egyensúlyt biztosít, vitalitást, anyagcserét, megnöveli a boldogság hormon(szerotonin)szintet és mivel mozgással összefüggésben van nem utolsó sorban szívre is jó hatással van, és testi edzettséget is viztosít. Ezek tények.
2011. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Egyértelműen igen.

Ne a hagyományos orvoslás paradigmával gondolkozz, hanem teljes testben, a keleti orvoslás szemszögéből. A kiegyensúlyozott élet fontos része a szex. Annak elmaradása pedig kihat a többi szervre is, tehát sokkal könnyebben meg fogsz betegedni, ráadásul észrevétlenül felveszi az illető a besavanyodott tyúk szerepét, az irigy, undok stílusával pedig elviselhetetlen lesz.

Minden mindennel összefügg, ez a lényeg.

2011. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

ma 10:59 Pont erre gondolok, amiket leírtál.

Nem lettem ugyan "besavanyodott tyúk", de elhíztam, nem is vágyom már rá úgymond... Nem érzem magam igazi nőnek, már a ciklusom sincs rendben. És arra gondoltam, hogy e miatt van...

2011. márc. 31. 12:40
 8/20 anonim ***** válasza:

Sok munkahelyen messzíről lesír, hogy ki a b@szatlan pics@. Teljesen másként viselkednek. Szóval nagyon fontos a rendszeres szex. Nekem volt kövér barátnőm, naponta egyszer-kétszer szexeltünk ennek ellenére is, pedig már egyáltalán nem vagyunk fiatalok.

Ne add fel, keress párt, próbálj lefogyni, légy bevállalósabb, és ha a párod akarja, ne utasítsd el. Minél inkább nem lesz rá igényed, annál inkább meglátszik rajtad és annál kisebb lesz az esélyed, hogy találj valakit. Hidd el más annak a nőnek a kisugárzása, aki kiegyensúlyozott, és más aki magában él.

2011. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem én nem akarom....

Másoknak kellenék, csak a férjem nem igényli a szexet (vagy nem tudom, mi baja van).

"Sajnos" hűséges, kitartó természetű vagyok.

2011. ápr. 1. 12:58
 10/20 anonim válasza:
Ha a férjed nem igényli, de te igen, akkor valószínűleg nem vagy boldog és elégedett. És mivel a férfiak nem túl beszédesek ebben a témában, nehéz kideríteni, hogy mi lehet az oka annak, hogy nem igényli a szexet. Gondolj arra, hogy ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy téged nem akar. Lehet, hogy neki vannak problémái, de ezt a hiúsága miatt kevés férfi vallja be. Légy csinos és szexi, de tégy úgy mintha nem miatta tennéd, és ne várd a hatást, csak egy-két nap múlva. Ha ez sem működik, de hűséges akarsz maradni, akkor próbáld meg egyedül. Nem leszel teljesen boldog, de legalább elégedett.
2011. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!