Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hüvelyi fertőzésem...

Mitől lehet hüvelyi fertőzésem, ha kizártam minden eshetőséget? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Pár napja olyan viszketést érzek belül, és nem tudom mitől lehet. Félrelépés kizárva, mert éjjel-nappal együtt vagyunk a párommal, nem ültem idegen wc ülőkén, és nem voltam gyógyfürdőben sem. Mitől lehetne még? Amúgy akkor jelentkezett, miután elmúlt a mensim, és tampont használok.

Mivel lehetne kezelni?


2011. márc. 27. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem mostál elég rendesen kezet a tamponfelhelyezés előtt, vagy valami rákerült a tamponra, mielőtt felhelyezted.
2011. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap a párom is észrevette magán, hogy valami nem stimmel. Ő meg égő érzést érez. Biztos én adhattam át neki, mert rajtam előbb jelentkezett a tünet. Mi lehet ez?
2011. márc. 27. 18:20
 3/4 Emi989 válasza:
Szerintem gombás fertőzésed van. Ugyanezek a tünetek voltak nekem és a páromnak is rá 1-2 napra. Elkapta tőled. Canestennel pár nap alatt helyre jöttünk mind a ketten. Szerintem próbáljátok ki.
2011. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Közben már egy kicsit enyhült a viszketés, de azért vettem canesten krémet, de mi külföldön élünk és elég nehezen tudtam elolvasni a betegtájékoztatón, hogy hogy kell használni. Naponta egyszer kell bekenni a hüvely külső részét, de belülre nem kell, ugye így jó?
2011. márc. 31. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!