Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Majdnem 1,5 éve szedek fogamzá...

Majdnem 1,5 éve szedek fogamzásgátlót, de most 4 napig nem tudtam rendesen bevenni: 1. nap 21 óra helyett 18kor vettem be,2. nap hajnalban ( de még nem telt el 12 óra) 3. nap éjfélkor,4. nap szintén hajnalban! Ugye nem lehet semmi baj?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nemhinném hogy pár óra bezavarhatna, én is amikor szedtem , volt hogy hajnalban tudtam bevenni, de nem zavart be, úgyhogy szerintem ne idegeskedj ezen :)
2011. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg azon az időintervallumon belül beveszed, ami a használati útmutatóban fel van tüntetve lehetőségként (ezek szerint a tiednél 12 órán belül még rendben van), addig szerintem ne izgulj. Továbbra is véd a gyógyszer.

Ha túlcsúszol az időkereten, akkor inkább ne vedd be, mert az olyan, mintha egy nap kettőt vennél be, és az sem jó. ebben az esetben mindenképpen védekezzetek más módon!

2011. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!