Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a ciklus pontosan?

Mi az a ciklus pontosan?

Figyelt kérdés

Mettől meddig tart? A ciklus csak az a pár nap amíg menstruálok, vagy a két mensi közötti idő?

Szeretnék naptárat vezetni a ciklus.hu oldalon, de nem értem pontosan, mit, hogyan, merre töltögessek.

Valaki tudna segíteni?


2009. febr. 24. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

szia. jó reggelt.

a ciklus a 2 menzi közti idő. a cikus 1. napja mikor megjön onnantól számítjuk pl a peteérést is,ami nem mindig,de általában félúton történik.mire vagy még kíváncsi?

18L

2009. febr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

A ciklus.hu oldalt ismered?

Ott vannak olyanok, hogy hőmérséklet, testsúly, stb. Meg valami ciklus kezdete. Akkor ezek szerint meg kell várnom míg megjön, és csak onnantól számolgathatok, vagy már most is elkezdhetem?

2009. febr. 24. 07:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a ciklus.hu oldalt, regisztráltam,de még nem használom. meg kell várni,amíg megjön a köv. menzid,mert előre nem lehet megjósoli 100%-ra, hogy biztos akkor jön-e meg,ahogy szokott. nekem pl 8 éve van meg, de sosem napra pontos. Te hány éves vagy? rendszeres már?

előző voltam

2009. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Lassan töltöm a 22-t. Mivel már vagy 5 éve fogamzásgátlót szedek, szinte 100%, hogy percre pontosan ugyanakkor jön meg. Viszont így felmerül a kérdés, hogy fogamzásgátlót szedve is van értelme számolgatnom?Ugyanis a fogamzásgótlótól elvileg nincs peteérésem...hogy most ez számít vagy nem számít azt már nem tudom...Írjatok, mert erre nagyon kíváncsi lennék!

2009. febr. 24. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben nem tudok segíteni, én még "csak" 18 vagyok s nem szedtem fogamzásgátlót. Reméljük ír Neked vki valami hasznosat. puszi! (előző és mindig ugyanaz a személy voltam :-) )
2009. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!