Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet sötétbarna/fekete...

Mitől lehet sötétbarna/fekete folyásom?

Figyelt kérdés

14 napja múlt el az utolsó mensim, és tegnap óta vannak a bugyimon egészen sötétbarna, szinte fekete foltok, ha pisilek is, utána a wc papíron is ugye.. hát látszik a folyás. Most már a hasam is fáj, olyan mintha görcsölne, és nyilaló érzéseim is vannak. Mitől lehet ez? Terhes nem lehetek, mert nem élek nemi életet.

18/L


2011. márc. 22. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Azt hallottam,hogy ez is vér,csak kis mennyiségű és valami miatt sűrűbb. Sajnos pontosan én se tudom mi ez. Erre azt szokták írni,hogy menj el dokihoz. Én nem voltam vele,de nekem nincs semmi bajom,nem szokott a hasam fájni.
2011. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el orvoshoz. Nem tudhatjuk mit jelenthet, de gondolhatod, hogy nem jót. Ha ez nem menstruáció, és nem egy esetleges vetélés akkor muszáj kideríteni, mi okozza.
2011. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb ha orvoshoz mész.
2011. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Péntekig nem jutok el orvoshoz, de akkor tényleg meg kéne ejtenem egy időpontot :(


Esélyes hogy valamilyen fertőzés?

2011. márc. 22. 18:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt akartam mgé kérdezni, hogy ez középidős folyás/fájdalom nem lehet? :S
2011. márc. 22. 19:41
 6/7 anonim válasza:
Szia.Hát velem is kb ez van most, bár nekem nem fáj nagyon a hasam.Viszont én csaltam a fogamzásgátlóval vagyis nem hagytam ki időt a két hónap között, szóval gondolom nálam ezért lehet te nem csináltál valami hasonlót?
2011. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, én nem szedtem/szedek tablettát.
2011. márc. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!