Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár nap késés után 1 órája...

Pár nap késés után 1 órája megjött a menzim. A leírtak alapján így is menstuációról beszélünk?

Figyelt kérdés
Végre megjött a menzim, már nagyon vártam, mert januárban is 4 napig tartó barnázás volt. De ismét meg vagyok ijedve, megint barnásan jött meg és kevéske, pedig nagyon szédülök, hányingerem van és picit görcsölök is. majd a többi napon leírom, hogy milyen volt a színe,de most így előre tartok tőle, hogy megint csak barnázás lesz. ez is menzesz csak más állagú? (sok stressz, betegség, antibiotikum kúrám volt januában). mitől lehet ilyen? előre is köszönöm. (a hőm 35.8 hónaljban és este,most mértem) 18/L
2009. febr. 23. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet. amit leírtál pontosan megfelel egy mensinek pl gyógyszeres kezelés, vagy stressz okozta összevisszaság után. A hőd is kizárja a terhességet, ha bizonytalan vagy inkább tesztelj! Nekem az a tapasztalatom, ha egy csepp vér is van már nem vagyok terhes, ez tuti.
2009. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy piros véres színe van :) nem vagyok terhes, nem szeretkeztem senkivel, csupán egy kis petting volt még decemberben, a menzim utolsó napján. nem hatolt belém a fiúm, szűz vagyok még, de meg akartam nyugtatni magam s jan végén teszteltem: negatívat emiatt nem hinném, hogy babás lennék.(s egyéb jel sincs) mit gondolsz? a hő leesése természetes menzi elején?
2009. febr. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!