Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszaka a betét mindig elmozdu...

Éjszaka a betét mindig elmozdul. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Általában a mensi első pár napján van ezzel gondom, amikor erősebb a vérzés. Éjjelenként gyakran forgolódom, és hiába használok nagyméretű, szárnyas betétet, mindig véres lesz a bugyim meg néha az ágynemű is. Mit tehetnék ez ellen?
2009. febr. 23. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy felkelsz éjjel cserélni,ha kell beállítod a mobilt,órát,vagy marad a mosás.

Igazából bár én nem tartom egészségesnek,sokan tampont használnak még éjjelre is,de mondom én ezt nem javaslom,azt is kell gyakran cserélni.

Vagy még egy ,vannak elég vastag betétek,esetleg azokat kipróbálod,éjjel ha egyedül alszol szerintem mindegy .Vagy 2 betétet egybe.

2009. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tampont használok, de régen, amikor még betéteztem, egy törülközőt raktam az ágyamba, arra feküdtem, és a gagyi szakadt bugyiaimat használtam ezeken az éjszakákon.
2009. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én próbáltam már a tampont, de éjszaka nagyon kényelmetlen, úgyhogy nem használom. Köszi a válaszokat :)
2009. febr. 23. 14:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem az a baj, hogy túl sok a vér és megtelik a betét, csak elmozdul, és mindig olyan lesz mellette a bugyi.
2009. febr. 23. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az anyukám által javasolt "ősi" módszerrel kombináltam: az elején berakok a betét mellé egy darab papírzsepibe csavart vattadarabot, nekem ez bevált, kipróbálni megéri...
2009. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet, hogy lefognak szavazni, de én tangára szoktam rakni a betétet, sima normál szárnyas betétet, az a fenékbe bevág, szóval ott nem tud kifolyni, elöl sem mer addig ér amig kell, és lehetőleg 1 picit feszülös tanga kellene. Nekem ez vált be, remélem tudtam segíteni.
2009. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
81%

Szia!

A tampon sem egészséges!

Este szárnyas betétet használj az jó!

2009. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen gondjaim, de mióta éjszakai szárnyas betétet (pl. a Jessa nagyon jó) használok, ritkán történik ilyesmi. Azért az első napokban egy törölközőt keresztben ráterítek a lepedőre. Biztos ami biztos:-)De ritkán lesz véres.
2009. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vastag hosszu betet ra szoros bugyi ra szoros cicanaci es kesz igy nem mozdul el .a tampon pedig nem egeszseges nekem soha nem is engedtek hasznalni megtiltottak.a betet kenyelmetlen de muszaj kibirnom.faj is a pocim.ez van elfogadom de ettol meg jo nonek lenni probalom buszkesegkent megelni ez noiesse tesz.meg persze noiesen oltozkodok szoknya harinacival mindennap
2020. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!