Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek igaz ez? Menstruác...

Szerintetek igaz ez? Menstruációval kapcsolatos.

Figyelt kérdés
Olvastam olyasmit nemrég hogy amikor meg jön Először a menstruáció tehát az a 11 éves kor ugye, körülbelül. és hogy ezt követően 5 év után a legegészségesebb a szex vagy akkor ér meg a legjobban, egy menstruációval kapcsolatos dolog? Jól olvastam,igaz ez?
2011. márc. 20. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

??? hát nem igazán értem a kérdést. ennek nem a menstruációhoz van köze, de tény hogy olyan 16 éves kor előtt nem egészséges a szex. nincs köze a menzeszhez, mert van akinek 16 évesen jön meg először mondjuk.

egyszerűen csak tény, hogy 16 körül érdemes elveszteni, mert onnantól már testileg érett vagy rá, független attól hogy mikor jött meg először a menstruációd.

2011. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha valaki már ebben az évben tölti a 16ot,pl. az év vége környékén,de ő már a nyári szünet alatt szeretné elveszteni,akkor az is jó már vagy pár hónap is számít még az érettséghez?
2011. márc. 20. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet kérdez annak jo még várni.Ez egy elég rossz felfogás hogy a nyáron el akarja vesziteni.Ne úgy menjen hogy na el kell és ezért mindegy hogy kivel de elfogod,hanem majd találni kell egy megfelelő partnert akibe az ember jó esetben szerelmes is és majd megtörténik amikor meg kell,de ne legyen időponthoz kötni.Amúgy a fiuk is jobban megbecsülik azt aki nem adja könnyen magát.Ja és bárki bármire akarna rávenni,mindeképpen fontos a megfelelő védekezés.
2011. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben gyereket akarsz... van benne valami. Még fiatal, de már elég érett a szervezeted, a ciklusod valószínűleg beállt, rendesen van peteérés, szóval ja.

Attól hogy éppen 16 vagy, nem lesz kevésbé fájdalmas, vagy jobb, mintha megvárnád vele a szellemmi érettséget is. Ami ha az idei nyárról beszélsz... nincs meg szerintem. Bár ha úgy kb fél éve komoly és megbízható kapcsolatban vagy, akkor azt mondom, talán...

Szóval lényegében ez az egész hülyeség így.

2011. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

*egyszerűen csak tény, hogy 16 körül érdemes elveszteni, mert onnantól már testileg érett vagy rá, független attól hogy mikor jött meg először a menstruációd.


Ez nem tény, hanem egy állati nagy baromság. Nem "érdemes" elveszíteni csak amiatt, mert már 16 vagy.

Akkor "érdemes" elveszíteni, amikor nemcsak testileg, hanem LELKILEG is érett vagy rá. És az utóbbi a fontosabb. Ha ezt nem várod ki, a büdös életben nem lesz orgazmusod, mert mire megérnél a szexre, rögzül a kudarc, az, hogy nem élvezel el. Aztán lehet jajgatni, hogy béna a pasi, meg hogy a nők nagy részte "képtelen a hüvelyi orgazmusra". Pedig ez nem igaz, mindössze tudatlan lányok úgy gondolkoznak, mint te.

2011. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdésed butaság,ne haragudj.a menzesznek semmi köze a szüzességhez! egyébként nem ártana várnod ezzel a dologgal,mert a kérdésed alapján nagyon éretlennek tűnsz még ehhez.

szomorú,hogy manapság minden kiscsaj minél előbb el akarja veszteni,mert divat,ahelyett,hogy kivárná a megfelelő fiút és alkalmat...ez nem egy lóverseny. egyébként szerintem 16 évesen még inkább a tanulásra kéne koncentrálni,és nem a szexre...

34/N

2011. márc. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!