Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szőrtelenítsek intim...

Hogyan szőrtelenítsek intim területen?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és hát már szeretnék ott is szőrteleníteni. Ha borotvával csinálnám akkor nem vágom meg magam? És azt csak úgy magába használjam, nem kell valami krém vagy ilyesmi? És mit tegyek ha kipattogok?

Tanácsokat szeretnék kérni!


2011. márc. 20. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Borotvával csak akkor, ha rutinosan bánsz vele, nehogy megvágd magad. Addig ha van, elemes epilátor jobb lenne. Vagy villanyborotva.


Ha borotvát használsz, (kézit), akkor kell krém, valami mindenképp. Lehet kapni kifejezetten borotválókrémet, ami megelőzi, hogy kipattogj, de jó a mezei tusfürdő is habosítás nélkül.

Ezen kívül meg lehet gyantacsíkokat kapni dm-ben, rossmann-ban, az ugye a legájdalmasabb módszer... :)

2011. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bízd kozmetikusra!Kényelmesebb, higiénikusabb, és gyorsabb is! Sok éves tapasztalat!
2011. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Na ezt én is szeretném tudni. Én is 14 éves vagyok. Még soha nem járt borotva a kezembe. De én saját magam szeretném megcsinálni. Ha kipattogok az mennyi idő múlva tönik el?
2011. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kipattogás vagy három napig gáz, mert fáj, ég, viszket, aztán jobb lesz, de kb egy hétig látszik.
2011. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Huhh.Hát a borotva nemgáz.Én is 14 vagyok és borotválom kb.3 hónapja.Én mindig kipattogok.És nagyon rossz.Ahogy eddig is írták.Aztán rájöttem hogy apu mindig arcszeszt rak magára.És ha borotválás után egy kicsit raksz rá, akkor csípi. de semmi baja nem lesz.TAPASZTALAT ^^
2011. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom, hogy már nagyon nagyon elkéstem a válasszal, de inkább azoknak írom ezt most, akik most keresnek rá a kérdésre. Szóval szerintem ne borotváld, én is borotválom, és már borzasztóan tönkre van az intim területem, 1 hétig mindig piros, fáj és amíg nő a szőr borotválás után (2 nap alatt már szőrös) egész végig viszket, szúr. Én még nem próbáltam a gyantát, de mindenképpen azt ajánlom hogy inkább azt próbáld. A borotva erősíti a szőrt és még több is fog nőni minden borotválás után,a gyanta meg ugye ritkítja és hosszú ideig szőrtelen és puha marad. Valamit a borotva után bevéresedhet és a szőr a bőröd alá is hamarabb nő be.
2020. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!