Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit válasszak? Minit vagy...

Mit válasszak? Minit vagy normált?

Figyelt kérdés
szeretnék tampont használni. eddig betétet használtam hosszú évekig mert tampont nem tudtam. viszont most már voltam együtt a párommal és így gondolom sikerülne. nem tudom hogy most a legkisebbel próbálkozzak-e mert első alkalommal próbálok használni vagy inkább a normállal, mert erős vérzésem szokott lenni és ugye már nem is vagyok szűz. köszönöm a válaszokat előre is.
2009. febr. 22. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor a minivel probalkozz, es ha azt megszoktad, vagy gond nelkul megy a felhelyezes akkor valts.
2009. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz gond a normál tamponnal sem. csak bátran
2009. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem sokkal nagyobb a normál tampon. De próbáld először a minit. Ha ez simán megy a normál méretűvel sem lesz probléma.
2009. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta élek szexuális életet, szóval "hozzá vagyok szokva", hogy valami van a hüvelyemben, de tampont nem bírom elviselni. Minit még csak-csak, de feleslegesnek érzem, mert fél óránként cserélnem kell, sajnos nagyon bőséges vérzésem van. Normál méretűt már felhelyezni is nehezen tudom, de mikor megszívja magát, akkor szabályosan feszül bent, nyom, vagy én nem tudom. Kihúzás meg maga a pokol. Úgyhogy maradtam a betéteknél, nem érdekel, hogy maszatolós, stb.
2009. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!