Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen házi praktikák vannak...

Milyen házi praktikák vannak a menstruációs fájdalmakra?

Figyelt kérdés
Már vettem be gyógyszert, de semmi. Nagyon fáj a hasam.
2011. márc. 17. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
meleg
2011. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

cickafarktea

vagy még egy gyógyszer

esetleg ezek kombinálva

2011. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bizony. Meleg párnát a hasra.
2011. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor vetted be? A gyógyszernek kell 1 óra, amíg hat, lehet, hogy azért nem érzed még a hatását. Nekem egyszer volt olyan, hogy annyira görcsöltem, hogy majdnem elájultam, de az algo-m akkor is hatott. A meleg még jót tesz neki, plusz vannak bizonyos gimnasztikák, amik enyhíthetik (bár ha annyira fáj, akkor nem biztos, hogy tudnak segíteni.)
2011. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cickafark és pásztortáska-tea fele-fele keverve. Utóbbi egyébként intenzív vérzéscsillapító, nekem 2-3 napot lefaragott a mensi hosszából, mióta iszom. (Egy-két nappal az első nap előtt szoktam elkezdeni napi egy bögre pásztortáskát, és napi 2 deci elég, de ha nagyon fáj, felmehetsz 2 bögrére naponta.)
2011. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg csak egy óra múlva hat! És mit vettél be? Nekem az Algoflex segít mindig (400 mg-os).
2011. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
fürödj meg meleg sos vizbe,és kicsit ücsörögj benne,nekem ez jo volt:)
2011. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a melegvizes palack vált be. Amikor még tini voltam és nem volt melegvizes palackunk, anyukám egy nagy fedőt melegített fel és azt tettem (törölközőbe bugyolálva) a hasamra. Ez persze rövid ideig őrzi a meleget a palackhoz képest. Esetleg felmelegített só zokniba tömve...
2011. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! A meleg párna vált be, kicsit ledőltem, most már sokkal jobb.

Palm, a pásztortáska tea hol kapható? És milyen időközönként iszod? Mert ez engem is érdekelne. :)

2011. márc. 17. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!