Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs zavarok mitöl...

Menstruációs zavarok mitöl lehetnek?

Figyelt kérdés
3nappal elötte már fájt a derekam hasam ez általában elötte nap szokott.hétfön este volt egy pötty vér de csak kedd délután jött meg rendesen ez is fura volt mert ilyenkor reggelre megszokott jönni.aztán kedden késö délután megjött csütörtökön majdnem át is áztam aztán csütörtök estére el is mult pénteken se volt barnázás se.ma délután pedig megint vérezni kezdtem nem barnázni.meddig fog ez igy menni.kezdek aggódni.sose volt még ilyen.általában elsö két nap van erösebben aztán egyre kevesebb kb 5 napig szokott tartani.hova tünt a vér 1napig?
2011. márc. 12. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem állt még be rendesen?

Vagy esetleg stressztől is "rendetlenkedhet". Reméljük nem így van, de lehetséges, hogy valami szervi probléma áll fenn, amivel nem ártana nőgyógyászhoz elnézni!

2011. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stressz? Nekem az utolsó héten egyetemen, amikor kétszer annyi ZH-t írok, mint a tanulmányi szabályzatban megengedett és még házikat is adjak le mellé, akkor mindig késik. De brutálisan... Simán kicsúszik 2 hetet.
2011. márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia.novemberbe hagytam el a fogit azóta rendszeresen megjött igaz 36napos lett de volt nekem elötte is 35napos ez viszont rendszeres.én is dokira gondoltam.meg iszom most a málnalevél teát miota megjött esetleg az bekavarhatott ennyire?
2011. márc. 12. 23:42
 4/4 A kérdező kommentje:
a doki azt mondta várjam meg a következö menstruációt.ha az is ilyen lesz akkor menjek vissza.
2011. márc. 22. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!