Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Létezik" jó nőgyógyász...

"Létezik" jó nőgyógyász Nyíregyházán? Aki oda is figyel a betegekre? (Eddig férfihoz jártam, de lehet nő is! )

Figyelt kérdés

Eddig a kórházba jártam vizsgálatra, de a legutolsó vizsgálat (kb. egy hete) katasztrofális volt. Nem lehet semmit kérdezni, mert a doki az asszisztensekkel beszélget, nevetgél. + úgy írja rá a papírra a cici vizsgálati eredményét, hogy meg sem vizsgált.

Minden kórházi doki ilyen?

Akkor vizsgálnak csak meg normálisan, ha a magánrendelőjében fizetsz érte?

Kérlek, segítsetek!!!!!!!!!!!!


2009. febr. 20. 17:02
 1/4 anonim válasza:
Úgy tudom magánrndlésen Dr Seres Andrea nagyon jó fej. Én Péli Tóth Judithoz jártam magánrendelésre és a szülésre nem jött be:S
2009. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AnneShirley válasza:

Sziasztok!


Nekem ugyan speciális problémám volt, amivel a nőgyógyászok endokrinológushoz, az endokrinológusok meg nőgyógyászhoz küldtek, de sikerült találnom egy nagyon rendes orvost.

Nyíregyházán magánrendelése van, Dr. Szőke Józsefnek hívják. Egyáltalán nem pénzéhes, (rákszűrés, uh, meg manuális vizsgálatért 8-at, aztán mikor véreredményekkel hívott vissza akkor is uh+gyógyszerfelírás 4-et kért)

Sok orvosnál megfordultam, s eddig ő az egyetlen, aki tájékoztat a terveiről a kezeléssel kapcsolatban, az elért eredményekről, a gyógyszertől várt hatásokról és mindenről, ami érdekelhet. Emellett biztat... ha és ő olyan doktorbácsi aki mosolyogva ki is kísér az ajtóig. Mindenkinek csak javasolni tudom.


[link]


On-line is lehet időpontot foglalni. :)

2010. dec. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Ha jó nőgyógyászt keresel, akkor én Dr. Seres Andreát javasolnám. Én nála szültem, és hozzá jártam a terhességem alatt is végig. Nagyon jó fej, alapos, és profi. Ért ahhoz amit csinál.

2011. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Én nem ajánlanám Seres Andreát. Tiszteletlen a betegekkel,noha az egész életét ők "építik fel" a hálapénzből és a magánpraxisa áraiból. Már ha az embert nem is képes látni a másikban, de legalább a pénz forrásait tisztelhetné.

2011. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!