Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ez? Soor (gomba)...

Mit jelent ez? Soor (gomba) pozitív, Trichomonas vaginalis negatív?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál,ma megvannak az eredmények,azonban a dokim következőre csak csütörtökön rendel...de addig is szeretném tudni mi is ez pontosan ? Milyen kezelésre számítsak ! ?
2011. márc. 8. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
azthogy van egy gomba a likadba :D
2011. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ohh,köszike :P Ezt azért sejtetem :D

Csak gondoltam hátha van itt olyan akinek ugyanez volt és akkor tud mondani 1-2 szót hogy mivel-meddig kezelték,véglegesen ellehet-e tüntetni,mitől lehet elkapni,tovább adhattam-e,stb ? :)

2011. márc. 8. 14:39
 3/3 anonim válasza:
Egy kontrollvizsgálat során nekem is pozitív lett a Soor, és azt mondta a doki hogy óvszerrel is átadhatom más embernek, szóval nekik is szólnom kell hogy menjenek el orvoshoz, mert ha kigyógyulok, visszakaphatom tőlük. Egyébként furcsa, mert az égvilágon semmi tünetet nem észlelek, és miután rákerestem a neten, csak szájpenészre jött ki találat, ami nem éppen nemi betegség. Kaptam 6 napi adag kúpot, és 4 db-os gyógyszert, szóval úgy tűnik hamar ki lehet űzni.
2013. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!