Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az h ma van a...

Miért van az h ma van a második napja h amikor elmentem WC-re fehér anyag volt a bugyimon. De nem viszked meg nem is ég akk mi lehet ez? veszélyes h már második napja ez van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2009. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fehér folyásnak hívják. Azt mondják érdemes nőgyógyásznak megmutatni de én nem mutattam meg. Nekem már vagy 2,5 van ilyen fehér folyásom. De ha nagyon zavar használj tisztasági betétet, én is azt teszem. Egyébként ha nem viszket és nem ég akkor nincs semmi baj, ne aggódj.
2009. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs veled, ez a hüvely természetes öntisztítási folyamata. ^^ Ha sárga, barna, büdös lesz, illetve viszket vagy ég, akkor menj nődokihoz.
2009. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!amugy 15 éves vagyok és eddig még nem viszketett meg nem is égett az h büdös-e azt így enm tom megállapítani azétr nincs rózsaillata kicsit olyan kellemetlen de nem viszked meg semmi
2009. febr. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!