Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnatok par tanacsot adni a...

Tudnatok par tanacsot adni a tampon hasznalataval kapcsolatban? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Elso kerdesem az lenne, hogy akik napkozben tampont hasznalnak, ejszakara is azt?

Aztan, hogy ugy fel evig muszaj volt betetet hasznalnom, de most probalok visszaterni a tamponra, mert elotte 15 evig azt hasznaltam es azt tapasztaltam, hogy hiaba vagyok a menszesz elso napjaiban es van bo verzesem, neha meg akkor is nehezkes, fajdalmas, kellemetlen feltolni a tampont. Igaz, hogy erosebb a verzesem mostanaban es eleg nagy tampont hasznalok, de probaltam a normallal is es az sem megy mar fel olyan konnyen, mint regebben. Gondolom szarazabb vagyok.

Ugy hallottam, van aki szokott sikositot a tamponra rakni , hogy konyebben felcsusszon. Probalta mar valaki? Lehet azt?


2011. febr. 28. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, éjszakára is tampont szoktam, de szerintem a betét egészségesebb lenne.

Én meg szoktam kicsit nyalni a tampon végét, mielőtt beteszem, úgy könnyebb, próbáld ki, bajod nem lesz tőle, hiszen steril. :)

2011. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Steril volt. Meg ne nyald. a szádban annyi a baktérium, mint a végbeledben, olvass utána.
2011. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat valahogy ez a nyalakodos tipp amugysem tetszett, de azert koszi! :-) Mas valaki?
2011. febr. 28. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
én éjszakára felteszek egy ob normalt,plussz ha erős a vérzésen akkor még always ultrát is teszek be,így biztonságosabb;)tamponfelrakásnál a lényeg hogy engedd el magad ne görcsölj és kicsit ferdén told fel a tampont amikor már nem érzed és még kilóg a zsinór,akkor van jól felhelyezve ne parázz
2011. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!