Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervem (a kisajkaim...

A nemi szervem (a kisajkaim és kicsit beljebb is) nagyon kiszáradt. Annyira, hogy kirepedt 1-2 helyen és picit vérzett. Mivel kenjem be?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen problémám, az orvos Canestent javasolt, de nem használt, mert nem gomba okozta.

Nekem ez 2 évig volt, az első terhességem alatt alakult ki, és a 2. után múlt el magától. Én testápolóval kentem. HA megteheted, maradj sokat szabadon, nekem segített.

2009. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. febr. 16. 23:49
 3/8 anonim ***** válasza:
neogranormon? Hámosít... ha nagyon fájna...
2009. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a neogranormonban lidocain is van, az jó fájdalomra. viszont az ilyen kiszáradás fertőzéshez vezethet, remélem elmész ezért orvoshoz.
2009. febr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szia, ha még nézed, nekem is száraz, kend KY síkosító géllel , patikába és tescoba, auchanba is lehet kapni, szárazságra jó és nem baj hogy ki van repedve
2009. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

neogranormot én is kenek rá 2 napja. jobb, már nem fáj egyáltalán, de azért még kicsit száraz.

2009. febr. 17. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:

igen ezek jok rá de vigyázz bele ne menjen a húgycsőnyilásba!


este meg jobb ha szelőzik nelegyen rajtad bugyi csak mondjuk háloing!

2009. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, amúgy így szoktam, és úgy látom teljesen meggyógyult.:)
2009. febr. 18. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!