Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor mi van, nem bírja...

Most akkor mi van, nem bírja a szervezetem vagy nem fogadja el?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy ma vettem be az első levél fogamzásgátlóm utolsó bogyóját de már pénteken megjött....és nem értem most hogy is van.. Mert nem a 7 napos szünetbe kellett volna megjönnie?? Még nem tudtam beszélni nőgyógyásszal mert hétvége van. Tud nekem valaki tanácsot adni? Vagy valakivel történt már ilyen? Előre is köszönöm.
2009. febr. 14. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az első levél esetén megtörténhet. Semmi gond a gyógyszer a peteérést befolyásolja, nem a nyálkahártya leválását. természetesen öszefügg a két dolog, de első hónapban előfordul az ilyen. rendeződni fog a leírtra, de pl nekem mindig az utolsó bevétele után 4nappal jött meg. Vagyis a 7napos szünet után még megvan amikor szedni kezdem. Ha egyéb panaszt nem okoz (leírásban megtalálod őket) szedd nyugodtan. Nagyon pici hormontartalmúak, xsak kivételes és súlyos betegségben szenvedők szervezete nem bírja.

Természetesen mondd el a dokidnak is.

2009. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen gyorsan írtál választ, akkor megnyugodtam.
2009. febr. 14. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem rendeződik az elkövetkező 1-2 hónapban a mensid, vagyis továbbra is ilyen lesz, akkor tényleg kérj tanácsot a nőgyógyásztól. Én pl. emiatt abba is hagytam, pedig szülés előtt tökéletesen bevált.
2009. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze természetes hogy szolok a dokimnak. Köszönöm. Amúgy ilyenkor is véd a tabi vagy ez akkor nem 100%-os??
2009. febr. 17. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!