Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt már ilyet valaki?...

Tapasztalt már ilyet valaki? Pont ma egy hete késik. Ma vettem észre,hogy az alhasam nagyon feszül,pedig pisilni is sűrűn járok,nem tartom vissza.

Figyelt kérdés

Ja és még az a furi,ilyet még nem tapasztaltam,hogy amikor állok,érzem kidudorodni alul a méhemet. Szóval kitapintható. Még sose volt ilyen. ha odarakom a kezem szabályosan érzem. De fekszek akkor meg nem...

terhességre utaló tünetem nincs.


2009. febr. 14. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sok pisilési inger nagyon is terhességre utaló jel, akárcsak az alhasi feszülés... egy tesztet megérne a dolog, de persze az is lehet, hogy csak felfáztál. Mindenesetre én tesztelnék, pláne ha egy hete késik. Írd meg mi lett légyszi:)
2009. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uh,ezt komolyan írtad? :S
2009. febr. 14. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanezekkel a tünetekkel voltam terhes. volt még egy kis szédelgés is.
2009. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Látom nem örülsz ennek :( de nem változott a véleményem, vegyél egy tesztet!
2009. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ha egy hete késik az mindnképpen terheségre utalhat.Egy tesztet valóban megér.Az furi hogy érzed a méhed ,Mert tulajdonképpen azt nem lehetne.Biztos hogy a méhed?
2009. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is egy hetet késett és feszült a hasam,állandóan pisilnem kellett,és volt mellfeszülés,kicsi hasfájás-tehát akár mensi tüneteknek is mondhatnám.....de én 3 tesztet csináltam mert nem hittem el hogy 2 vonalnyira terhes vagyok :-)
2009. febr. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De én régebben pcos voltam. Lehet visszajött? van ilyen?
2009. febr. 15. 13:12
 8/9 anonim válasza:
Mi votál régebben?Nem értem.
2009. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindegy! Már megjött!
2009. febr. 16. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!