Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Megint vérzek.

Mi lehet ez? Megint vérzek.

Figyelt kérdés
Január 28-án jött meg időre legutóbb. Tegnap ismét véreztem, görcsökkel ahogy szokott és már napokkal elötte fájtak a cicijeim. 30 napos ciklusaim vannak, most mért 17 napra jött meg? Ebben az időben nekem pé-m szokott lenni. Kicsit aggaszt a dolog.
2009. febr. 14. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam a nőgyógyásztól hogy van olyan pé ami olyan mint a mensi. Nekem is volt ilyen 3-4 napig tartó erősebb pé. Szerintem Nálad is ez lehet de ha aggódsz menj orvoshoz.
2009. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végülis ez nem is olyan mintha rendesen meglenne, hanem tegnap pisilés után, a papíron volt ez a tojásfehérje szerű folyás amiben friss piros vér volt. Utána kevés rózsaszínes folyás, majd ma reggel kevés barnás. Már 2 órája letusoltam de azóta semmi. Nem értem! Remélem hogy ez tényleg a pé-vel van kapcsolatban.Köszönöm a válaszod , egy kicsit megnyugodtam
2009. febr. 14. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megnyugogtál. Figyelj mert ha ilyen "vérzéssszerűt" tapasztalsz könnyű teherbe esni!!!ezek azok a fogékony napok!!
2009. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, mivel 3 évig hiába próbálkoztunk , mire tavaly végre teherbeestem, viszont félidőben elvetéltem. Lassan újra belevágunk, jó lenne nem várni újból 3 évet.
2009. febr. 15. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!