Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e tamponnal úszni?

Lehet-e tamponnal úszni?

Figyelt kérdés
Még szüz vagyok, és járok gyorsúszásra. nem sokára lesz egy versenyem. lehet tamponnal úszni? nem tudom, mert még nem próbáltam ki a tampont. légyszives segitsetek..
2011. febr. 20. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem nem fogsz elérni olyan eredményt, mint amikor nem menstruálsz.
2011. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Viszont ha szűz vagy, akkor érdemes minivel kezdeni. Igaz, az egyik szűz ismerősömnek simán felmegy a legnagyobb méretű is, de ő úgy tűnik, kivétel. Ha félsz, hogy versenyen elkezd "ereszteni", akkor jobb, ha közvetlenül a vízbekerülésed előtt teszed fel magadnak.
2011. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem is felmegy, minden hiba nélkül, de nem merem :D

félek hogy átszakítja a szüzhártyámat.. :(

2011. febr. 20. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
A szüzességét nem akkor veszíti el az ember, amikor a szűzhártyája átszakad, ha ettől félsz. Sok embernek testedzés közben átszakad, és igen, a tampontól is át tud szakadni.
2011. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. de az ha átszakad fáj?

(nagyon félek)

2011. febr. 20. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokan észre sem veszik, ha átszakad. Az első szerelmeskedésnél sem az fáj igazából, hogy átszakad, hanem ahogy feszül a hüvely. Persze vannak kivételek, de mivel neked a nagyobb tampon is felfér, nem valószínű, hogy fájni fog.

Mondjuk azt nem értem, hogy ha nem használtál még eddig, akkor honnan tudod, hogy felfér.

2011. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
felraktam már, de azonnal ki is szedtem, nem mertem benne hagyni. de nem minitampon volt. köszönöm a kommenteket.
2011. febr. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!