Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A baratnoimnek mar megjott,...

A baratnoimnek mar megjott, de nekem meg meg nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 31. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, biztos később érő típus vagy. Nem nagyon tehetsz semmit, várnod kell még. Ha megjön, akkor meg az lesz a baj, hogy minek van. Nyugi, majd megjön, ha itt lesz az ideje.
2008. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek máskor jön meg, én 11 voltam, de anyám 19. Teljesen változó, ne izgulj:-)

Ha gondolod, keress fel egy nőgyógyászt, ő kizárja a fizikális elváltozást . Ha nincs gond, csak várni kell:-) De ne félj, fogsz még eleget vérezni:-)

2008. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Légy türelmes.


Mondjuk semmit sem tudunk rólad. Se kort, sem testalkatot. Ha alacsony, és amúgy is lassan növő, későn érő vagy, lehet hogy csak a gimi közepén, végén jön meg az első. Beszélj anyukáddal. Ha ő is úgy tartja, hogy már jöhetett volna, akkor menjetek el együtt nőgyógyászhoz.


Amúgy meg nincs semmivel sem előnyben az, aki fiatalabb korban kezd menstruálni. Csak hamarabb van gondja vele. Attól te ugyanolyan értékes lány vagy, mint a már menstruálók. Csak épp gyereked nem lehet még. Na de gyereket meg bizti az osztálytársaid se akarnak még, így a mensijükből semmi hasznuk.

2008. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél. Ha a 16-ot betöltötted és még akkor sem jött meg, akkor keress fel egy nőgyógyászt.
2008. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmit nem kell tenned.max annyit hogy legyen nálad egy két betét ha bekövetkezne
2010. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!