Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensit megelőző napokban...

A mensit megelőző napokban természetes a fehér folyás?

Figyelt kérdés
Mensi előtt pár nappal természetes a tojásfehérje szerű, majd krémszerű fehér folyás? (szaga nincs) mitől lehet?
2008. jan. 31. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mensi előtt nekem is szokott lenni fehér folyásom. Nem tudom, hogy mennyire természetes, de nem hiszem, hogy valami baj lenne.
2008. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább az ovuláció időszakára jellemző... Menstruáció előtt is természetes a fehér folyás, de az nem tojásfehérje-szerű. A krémszerű meg a terhesség ideje alatt jellemző. Nem lehet, hogy elszámolhattad, és nem a menstruációdat várod, hanem a peteérést? Az biztos, hogyha nincs szaga, vagy éppen nem színes, akkor nincs miért aggódni: valószínűleg egy természetes folyamat részese vagy.
2008. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jövőhéten kell,h megjöjjön a mensim! sűrű fehér folyásom van! lehetséges akkor,h terhes vagyok?
2008. jan. 31. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne ilyedj meg, nem vagy terhes, ha nem adtál rá okot!

Nekem is mensi előtt szokott 5-7 nappal sűrű fehér folyásom lenni. Ha nem szagos, nem okoz viszketést, akkor teljesen normális dolog. Nekem is szokott peteéréskor is lenni, de jóval kisebb mennyiségben és nem is mindig.

Amíg más panaszod nincs, ne félj, ez normális. :-)

2008. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ugyanebben a cipőben járok elvileg 9nap múlva jön meg bár a barátommal sexeltünk megszakításos módszerrek és most parázok nagyon... de peteérés előtt v után mikor jön ilyen folyás???
2009. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is agy vagyok vele! mensi előtt vagyok pár nappal és most jelentkezett! terhes aligha lehetek mivel rendesen gumit használunk!
2012. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!