Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyása van a barátnömne...

Fehér folyása van a barátnömnek, volt ginekologusnál, és nem találnak semmit. Lehetséges h természetes ez nála?

Figyelt kérdés
én rendben vagyok, kenetvételen voltam , nem találtak semmit! a barátnömnek pedig nem volt ez a fehér folyása, menzesz után 2 hétig, és menzesz elött 1 hete volt ginekologusnál, 1 hét tablettázás volt!
2011. máj. 12. 09:30
 1/3 anonim válasza:
2011. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Ön elnyerte az "Így kell a természetes dolgokból problémát csinálni" címet!
2011. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok, kb 3 hónapja jelentkezett ez a dolog, és kb 2 éve élünk rendszeresen nemi életet, és honnan is kellet volna tudni hogy ez természetes dolog? érthetö reakcio hogy az emberböl ha megindul valami ami fehér, bepánikol és orvoshoz rohan, sztem te sem vagy külömb másoktol

!!

2011. máj. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!