Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért történik ez? Mással is...

Miért történik ez? Mással is szokott?

Figyelt kérdés

Elég sokszor történt már meg ez a dolog...már 2-3 napja elmúlt a menstruációm, de szeretkezés közben "véreztem". Nem történt sérülés, nem fájt, csak pirosas-rózsaszínes "folyásom volt".

Orvos csak annyit mondot, h van ilyen, de engem érdekelne konkrétabban.


2011. febr. 13. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az orgazmus, a menstruáció és a szülés is a méhet érinti. Mármint az összehúzódások miatt.

És ez a lényeg.

A menstruációnál is érezhetsz görcsöket, amikor a nyálkahártya a méh faláról válik le. Leválás után, olyan mint egy seb, szép lassan gyógyul, de a két- három nappal későbbi összehúzódások még okozhatnak "sebeket".

Képzeld el, úgy, mintha a térdeden lenne seb.

Ha nyugiban vagy semmi baja, de ha futsz, képes hajszálrepedés keletkezni a seben, amit kicsit "vérezhet", de nem veszélyes.

Biztos ismerős, nem?

Az orgazmus összehúzódást vált, ki, azaz hasonló az eredmény.

De nem veszélyes a dolog.

2011. febr. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, azt tudom, h nem veszélyes, csak érdekelt hogy mitől van. A doki nem ismerős, csak flegma, és a pénzen kívül semmi nem érdekli.
2011. febr. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!