Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mai napon használtam a...

A mai napon használtam a Canesten krémet, elmúlott a kipirosodás. Mit gondoltok, sexelhetek ma este?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
ha gombás fertőzésre gyanakszol, akkor keresd fel a nőgyógyászod/vagy a bőr és nemibeteg gondozót + a partnered is kezelni kell...a Canesten meg szart se ér, pláne csak a krém
2011. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pfuj!Nem!Az nem múlik el 1 nap alatt.Oda vissza fogjátot fertőzni a pároddal egymást!Legalább 10 napos kúra a gombás a bulád!
2011. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy gombás, szerintem bugyi okozta, vagy rosszabb esetben tényleg wctől valamit elkaphattam.

Nem kaphattam el a páromtól mert nem feküdtem még le vele..

2011. febr. 12. 19:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Nme igaz, hogy semmit nem ér, mert mondom elmúlt a kipirosodás, és sokkal kevésbé viszket!
2011. febr. 12. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha viszket,akkor bizony gombácska lesz!Kis ásóka!Holnapra már folyni is fog a túró.
2011. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kétlem a túró folyását, mert nem az első nap volt, csak elsőnek kentem be Canestennel és semmi bajom nincsen azóta. Picit viszket még,de a Canesten dobozában lévő papíron rajta van mint irritáció. Teljesen nyugodt vagyok, és bízom benne,hogy csak valami apróság. De ha 3 nap múlva sem változik, bizony orvos lesz.
2011. febr. 13. 03:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem gombás, akkor áruld már el, minek kened GOMBAELLENES szerrel?
2011. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minek? Mert nem szeretnék orvoshoz menni és ha enyhébb fertőzés akkor jó rá..mondjuk azért. És jó is rá úgy tűnik..
2011. febr. 14. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!