Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha pisilek, picit sajog a...

Ha pisilek, picit sajog a hasam, nem fáj csak furcsa. Ez a felfázás kezdete lenne? Mit csináljak hogy ne rosszabbodjon? Meleg takaróval takarom körbe a hasam, vesemelegítővel melegítem. Elmúlik így?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:
AMúgy lassan két hete múlt el, lehet ez peteérés is?:S
2009. febr. 10. 22:52
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem csak akkor fáj ha pisilek.És kicsit puffadva is vagyok.Akkor ez peteérés?
2009. febr. 10. 23:09
 3/4 A kérdező kommentje:
ja!és nyálkás, átlátszó folyásom van.(Szagtalan)
2009. febr. 10. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet felfázás, vagy valamilyen gyulladás, vese, petefészek, stb.

Ha sok folyadékot iszol, és melegen tartod magad akkor el fog múlni. Ha mégsem, akkor azért fordulj orvoshoz.

Egyébként nekem mielőtt megfázok mindig átlátszó kissé nyálkás folyásom van, aztán rá pár napra már tüsszögök, folyik az orrom stb-stb.


Lehetséges még fertőzés, de ha sok teával, vitaminok szedésével és melegentartással nem javul a helyzet akkor fordulj orvoshoz, és ő tud segíteni rajtad.

2009. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!