Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szúr a hasam alja már...

Miért szúr a hasam alja már hetek óta?

Figyelt kérdés
3 hete voltam nőgyógyásznál. Azóta gyakran szúr a méhem környéke. Pecsételő vérzésem is volt a vizsgálat után. Évek óta élek nemi élet, de nem valószínű, hogy terhes vagyok. A vizsgálati héten múlt el a mensesem. Fel sem vagyok fázva. De akkor mitől lehet?
2011. febr. 8. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
sérv?
2011. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért egy tesztet csinálj a biztonság kedvéért! Nekem így kezdődött a terhességem!
2011. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utánanézek a sérv tüneteinek. A mensimnek most kell majd megjönnie. Ha véletlenül nem jön meg, akkor mindenképp teszt lesz. Bár ugye elméletileg nem lehetek terhes. De volt már rá példa, hogy valaki annak ellenére babát várt, hogy rendesen megjött a vérzése.
2011. febr. 9. 08:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont azért fáj, mert meg fog jönni?
2011. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lassan 3 hete szúr. A vizeletem normális, világos sárga. A petefészekgyulladásnak mások a tünetei.
2011. febr. 9. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 30-35 napos ciklusaim vannak. Volt már olyan, hogy a peteéréstől végig a menzeszem végéig fájt a hasam. Aztán fájtak a melleim is, aztán megint csak a hasam, amíg el nem múlt a vérzésem. Ilyen is létezik sajnos. Ha nem jön meg, csinálj tesztet! És szurkolok, hogy ne legyen komolyabb problémád, ha utólag kiderülne!!!! Ilyenkor, hidegben észrevétlenül is átfázhatnak a belső szerveid, főleg ülés közben.
2011. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is 30-35 napos a ciklusom. Ma reggelre megjött a mensesem. Biztos hatással volt a tegnap esti meleg ülőfürdő. Most vagyok 32 napnál. Köszönöm a segítségeteket. Remélem tényleg elmúlik. Ilyen még nem volt. Annyira szoktam figyelni, hogy ne fázzak fel (bár szerintem most sem vagyok felfázva).
2011. febr. 10. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!