Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem 2-hete lesz, hogy...

Nekem 2-hete lesz, hogy abortuszom volt. Azóta elmúlik és megjön a menszeszem, normális dolog ez? Volt már igy valaki? És még valami, hogy ha nem várjuk ki a 6-hetet, mennyi az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Hogy mi?
2009. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe eshetsz. Szerintem várjatok még a dologgal, nehogy még összeszedjél egy fertőzést, ilyenkor hamarabb megy. Az abortuszhoz nem tudok hozzászólni, mert nekem még nem volt, az orvos nem mondott semmit hogy meddig tart a vérzés? Ha nem múlik el érdemes lenne visszamenni a dokihoz.
2009. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem missed-ab om volt, ugyanolyan műtét, mint a sima abortusz. Én 1 hétig véreztem utána. A 6 hetet pedig várjátok ki, bár nekem csak 2 hét volt, de védekezés nélkül szinte elsőre teherbe eshetsz megint!!!!Ez nem játék, hogy vagy-vagy! Persze ha sima abortuszod volt és nem missed-ab. Abban az esetben is megkell várni azt az időt amit az orvosod mondott!
2009. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2hónapja volt abortuszom,de azóta 1 hetet megvan,2 napot kihagy.1 hónap után elkezdett dőlni belőlem a vér 1,5hétig.Vettem pásztortáskateát,azt kezdtem el inni és tökéletesen rendbe jöttem.Megnyugtatásod érdekében menj vissza az orvosodhoz!Nekem nem volt hozzá kedvem,mert megbántam,hogy elvetettem a babát!
2009. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azóta megint volt egy mütétem,bennem maradt vmi a babából,azért véreztem.vissza kell mennem még ultrahangra,de még mindig fáj a hasam.
2009. febr. 15. 08:58
 6/7 A kérdező kommentje:
azóta kiderült hogy cysztám van állitólag fel szivódik igaz ez?és azt tudjátok hogyan?
2009. febr. 17. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyál pásztortáskateát pár napig reggel éhgyomorra 1 pohárral,az majd kitisztit.Lehet a ciszta is eltűnik!Próbáld meg.Ihatsz majd utánna cickafark és kamillatea főzetet,az eltünteti a gyulladásokat a szervezetedből és visszaáll reméljük a menzeszed is!Ird meg majd,hogy tudtam-e segiteni!Javulást!:)
2009. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!